Imię:
Nazwisko:
Język:
 polski
 angielski
 niemiecki
 francuski
 czeski
 rosyjski
 włoski
 hiszpański
Płeć:

Weronika Rosati

Zawód:
Aktorka
Wiek:
ukryty
Język:
polski, angielski, francuski

Weronika Rosati

Aktorka, producentka, dziennikarka, felietonistka i aktywistka.  Prowadziła wywiady z hollywoodzkimi aktorami , takimi jak Johnny Depp czy Robert Deniro dla Dzień Dobry TVN, jest autorką felietonów o starym kinie, prowadziła prestiżowe imprezy jak Paramount Channel , wręczała nagrody Orły, Glamour, Złote Kaczki i Róże Gali. Jest międzynarodową aktorką, ma na koncie około 60 ról filmowych i teatralnych, grała m.i.n.  u boku Al Pacino, Sharon Stone, Dustin Hoffmana, Michaela Douglasa czy Sylvestra Stallone. W Polsce zyskała popularność dzięki serialom takim jak M jak miłość, Diagnoza, Strażacy, Pitbull czy Czas honoru.  Ogromne uznanie krytyków i widzów dostała za główne role w filmach "Obława" , za którą dostała nagrody, jak i "Pitbull". Obecnie obsadzona została w serialu "Zawsze warto" dla Polsatu, który jesienią wchodzi jako serial premium do ramówki.
Mówi perfekcyjnie po angielsku i francusku. Ukończyła prestiżową szkołę teatralną The Lee Strasberg Institute w Nowym Jorku. 
Jej aktywizm na rzecz samotnych mam i ofiar przemocy spotkał się z dużym szacunkiem i poparciem w showbiznesie i w mediach. Założyła fundację, która pomaga takim kobietom. Jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, stale goszczącą na łamach prasy. Miała wielokrotne okładki takich magazynów jak Glamour, Viva!, Gala, Cosmopolitan, Cinema, Elle i Zwierciadło. Jest zapraszana na hollywoodzkie czerwone dywany i eventy takie jak Oskarowe party Eltona Johna, premiery filmowe , Złote Globy i festiwale filmowe min.: w Cannes. Jest mamą kilkunastomiesięcznej córeczki Elizabeth
Uwielbia stare kino, spacery, podróże i amerykańską literaturę. Każdy wolny moment poświęca swojemu dziecku i dwóm pieskom rasy York. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z Weroniką Rosati zapraszamy do kontaktu.