Imię:
Nazwisko:
Język:
 polski
 angielski
 niemiecki
 francuski
 czeski
 rosyjski
 włoski
 hiszpański
Płeć:

Dorota Wellman

Zawód:
Dziennikarka
Wiek:
62 lat
Język:
polski, angielski, rosyjski

Dorota Wellman, dziennikarka, producentka programów telewizyjnych i radiowych, scenarzystka. Niezwykła osobowość, talent i charyzma sprawiły, że z ogromną przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z Dorotą Wellman, która trwa do dziś. Jej temperament porywa tłumy, które za każdym razem przyjmują ją bardzo entuzjastycznie i doceniają jej profesjonalizm. Agencja MG daje Państwu gwarancję powodzenia każdej imprezy z udziałem Doroty Wellman.

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 roku w Lublinie. Jest absolwentką Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła pracą w Radio Solidarność, po drodze było jeszcze Radio Zet, w którym to realizowała autorski program "Bulion" a także Radio TOK FM. Przez pewien czas była związana z Telewizją Polską, w której tworzyła m.in. programy: Goniec, Konsument, Tylko w Jedynce. Dorota Wellman jako prowadząca programy zawsze sprawdzała się doskonale i nadal to robi. Razem ze swoim telewizyjnym partnerem prowadziła poranny program Pytanie na śniadanie a także program rozrywkowy Podróże z żartem.

Dorota Wellman niedawno rozstała się z telewizją publiczną. Od 2007 roku pracuje w stacji TVN, gdzie przypadło jej w udziale być gospodynią porannego programu Dzień dobry TVN. Przez cały czas realizuje się zawodowo. W 2008 roku wydała razem z Januszem Leonem Wiśniewskim książkę Arytmia uczuć, która jest obszernym wywiadem z autorem słynnej Samotności w sieci.

Dorota Wellman posiada bogaty dorobek zawodowy, dzięki czemu imprezy oraz wszelkiego rodzaju spotkania przez nią prowadzone zawsze odznaczają się wysokim poziomem profesjonalizmu. Za każdym razem Dorota Wellman jako konferansjer bez problemu zjednuje sobie publiczność, która ceni ją za to, co robi i jak robi. Jeżeli i Państwo doceniają wyjątkowy talent dziennikarski Doroty Wellman i pragniecie zorganizować imprezę z jej udziałem, serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Prowadziła wiele imprez z Marcinem Prokopem, Konferansjerzy stanowią najpopularniejszy duet konferansjerski w Polsce.

Dorota Wellman...