Imię:
Nazwisko:
Język:
 polski
 angielski
 niemiecki
 francuski
 czeski
 rosyjski
 włoski
 hiszpański
Płeć:

Marcin Prokop

Zawód:
Dziennikarz
Wiek:
46 lat
Język:
polski, angielski

Marcin Prokop, redaktor działu muzycznego w tygodniku Przekrój, były redaktor naczelny miesięczników Film i Machina, dziennikarz telewizyjny i konferansjer, z którym nawiązaliśmy współpracę już jakiś czas temu. Marcin Prokop to człowiek posiadający charyzmatyczną osobowość i pogodne usposobienie, dzięki czemu jest zawsze entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność, która docenia jego profesjonalizm. Marcin Prokop bez wątpienia należy do konferansjerów, którzy potrafią poruszyć, zainteresować i zjednać tłumy.

Marcin Prokop urodził się 14 lipca 1977 roku. Ukończył studia na Wydziale Finansów. Osobą znaną szerszej publiczności stał się po trzeciej edycji Idola, w której był jurorem. Przed Idolem był współtwórcą i gospodarzem programów MTV Poland i MTV Classic. Potem były liczne programy telewizyjne, m.in. Pytanie na śniadanie, Prokop i Panny, Przebojowe Polki, Podróże z żartem. Od 2007 roku pracuje dla stacji TVN, prowadzi poranny program Dzień dobry TVN a także wraz z Szymonem Hołownią show Mam Talent! Jest także gospodarzem programu Turbo Ring.

Dziennikarsko realizował się również jako redaktor znanych i lubianych przez czytelników miesięczników. Jako naczelny miesięcznika Film wprowadził nowatorskie zmiany, osiągając ciekawe efekty. Był dyrektorem generalnym oraz Dyrektorem Marketingu wydawnictwa Machina Press. Od 1997 roku regularnie publikuje swoje teksty m.in. w Przekroju, Gazecie Wyborczej i Glamour.

Bez wątpienia Marcin Prokop jest człowiekiem posiadającym bogate doświadczenie i dorobek zawodowy. Jako konferansjer sprawdza się zawsze, za każdym razem porywając tłumy. Nasza Agencja daje Państwu gwarancję powodzenia każdego przedsięwzięcia, każdej imprezy z udziałem tego cenionego dziennikarza. Jedno jest pewne, Marcin Prokop jest konferansjerem, w którego warto inwestować. Jeżeli i Państwo doceniacie charyzmę oraz poczucie humoru Marcina Prokopa i pragniecie zorganizować imprezę z jego udziałem, zapraszamy do współpracy! Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę imprez. Marcin prowadzi również imprezy w duecie, min.: z Dorotą Wellman, Beatą Sadowską. Konferansjerzy świetnie potrafią się zgrać.

Marcin Prokop "pracował dla" największych marek w Polsce, min.: Boscha, Kompanii Piwowarskiej, Gilette, Nokii, itd...Dziennikarz telewizji TVN ( prowadzi program " Dzień dobry TVN","Clever - widzisz i wiesz","Motoszoł" i Turbo Ring w TVN Turbo ), były redaktor naczelny miesięczników Film i Machina, juror trzeciej edycji Idola, były prezenter MTV Polska i redaktor działu muzycznego w tygodniku Przekrój. Prowadzi konferansjerkę również w języku angielskim.

Marcin Prokop...