Imię:
Nazwisko:
Język:
 polski
 angielski
 niemiecki
 francuski
 czeski
 rosyjski
 włoski
 hiszpański
Płeć:

Maciej Orłoś

Zawód:
Aktor, prezenter TV
Wiek:
63 lat
Język:
polski, angielski

Maciej Orłoś to polski aktor, dziennikarz, konferansjer. Jednym słowem, to artysta, z którym nasza agencja rozpoczęła współpracę już jakiś czas temu. Niesamowita charyzma i elektryzujący głos sprawiają, że potrafi przyciągać tłumy. Maciej Orłoś jest konferansjerem, który zjednuje sobie publiczność, niezależnie od jej wieku. Wielbicieli ma zarówno wśród młodej publiczności, jak i nieco starszej. Agencja MG organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, eventy, których gwiazdą jest Maciej Orłoś. Jego nazwisko jest gwarancją sukcesu i dobrej zabawy.

Maciej Orłoś urodził się 16 lipca 1960 roku w Warszawie. Najbardziej znany jest jako prezenter telewizyjny, szczególnie dzięki Teleexpressowi, który prowadzi z powodzeniem od przeszło 15 lat. Pasja dziennikarska zaowocowała kolejnymi programami, które prowadził lub był ich autorem, np. "Oko w oko", "A to Polska właśnie", "Pociąg do kultury". Z każdym nowym rokiem, Maciej Orłoś rozwijał skrzydła działalności artystycznej również jako konferansjer.

Talent aktorski szlifował w Warszawskiej Akademii Teatralnej, którą z powodzeniem ukończył w roku 1983. Jednakże na scenie teatralnej zadebiutował rok wcześniej (1982) podwójną rolą: Roberta Piły i żebraka II w "Operze za trzy grosze" Brechta w Teatrze Nowym w Warszawie. Od tego czasu publiczność mogła podziwiać jego talent na scenach warszawskich teatrów (Ateneum, Teatru Nowego i Popularnego) oraz w licznych filmach i serialach. Szczególny rozgłos dały mu seriale: "W Labiryncie", następnie "Złotopolscy" i "Zaginiona" a także filmy: "Kazimierz Wielki", "Ucieczka z kina Wolność" i "Obywatel świata".

Polski aktor, prezenter telewizyjny, niezwykle uzdolniony konferansjer. Maciej Orłoś jest laureatem wielu nagród w kategoriach najlepszego prezentera i osobowości telewizyjnej. W ostatnim czasie zaistniał także jako autor bajek i opowiadań dla dzieci. Jego twórczość literacka objawiła się w takich książkach, jak: "Tajemnicze przygody Kubusia" (2007r.) oraz "Tajemnicze przygody Meli" (2008r.).

Prowadzący,,Teleexpress" oraz  teleturniej o PRL-u,,300% normy". Najbardziej lubiany prezenter TVP, którego twarz nieodłącznie kojarzy się z Jedynką. Widzowie darzą go wielkim zaufaniem i cenią za zaangażowanie, z jakim prowadzi swoje programy jak i imprezy. Konferansjer o wysokiej kulturze osobistej, ale również z nutką humoru. Sprawdza się w prowadzeniu konferencji, gal, imprez firmowych jak i sportowych.

Maciej Orłoś ma również w ofercie wykłady i szkolenia.